AKTIVNI SENIOR

Za seniorje, ki uživate v druženju in bi radi ob tem naredili nekaj dobrega tudi za svoje zdravje. Sploh, če se vas tarejo bolečine v križu in sklepih, osteoporoza, diabetes, nespečnost, težave z ožiljem…Vabljeni na strokovno vodene treninge, na plavanje in sproščanje v bazenu, Čaka vas zabave polno druženje – tudi po treningu, ob kavici in beljakovinskem napitku. Poleg športnih copatov, trenirke, brisače in kopalk ne pozabite prinesti dobre volje!

TOR 08:00-09:00

ČET 10:00-11:00

PROGRAM AKTIVNI SENIOR
  • 2x na teden vadba v prijetnih, čistih in svetlih vadbenih prostorih.

• Strokovna obravnava in treningi pod nadzorom SportClubovih profesionalnih in certificiranih trenerjev za trening in poškodbe.​​

• 1x na teden(ob četrtkih) plavanje v 12-metrskem bazenu v wellness centru (temperatura vode 34 stopinj Celzija).

• Druženje po treningu ob kavici in beljakovinskem napitku za močnejše kosti za 1,50€.

Cena programa: 45€/mesec,
letna članarina je BREZPLAČNA (redna cena 25 €)
-40% popust s Spar plus kartico!
Cena programa: 27€/mesec