JOGA

Ena najstarejših metodologij, ki obravnava celovitost človeka – telo, um, duha. Povečuje vzdržljivost, moč, prožnost, vitalnost in energijo, zmanjšuje napetost in bolečine, vodi v notranji mir in ravnovesje. Izboljšuje kakovost življenja in umsko kondicijo. Ura joge je sestavljena iz fizičnih položajev (asan), dihalnih tehnik in sproščanja.

Termini bodo znani v oktobru.

Joga

Nova, sveža, kreativna in dinamično-holistična vadba, ki v naše življenje prinese harmonijo telesa, uma in duha. Je božanska zmes najboljših elementov joge (hathe in ashtange), Pilatesa ter Body Balancea.
Joga nam pomaga doseči izjemne rezultate v zelo kratkem času, saj združuje najbolj učinkovite elemente različnih in skrbno preverjenih praks, ki jih je inštruktorica Darja več kot 20 let preizkušala med potovanji po različnih celinah sveta – izbrane elemente vzhoda in zahoda je posebej za Vas vnesla v prefinjeno vadbo, ki je primerna tako za začetnike kot za bolj izkušene jogije.