FITNES KARTA

ZA SAMO 19,90€!

Na Vašo željo smo pripravili prav posebno ponudbo mesečne karte za fitnes, kjer boste lahko obiskovali fitnes med 16 in 18h za neverjetnih 19,90€!

Se vidimo?

Ob nakupu karte je potrebno poravnati letno članarino v znesku 25€.

Zavedamo se, da je poletje tik pred vrati,  zato smo v SportClubu za vas pripravili tri intenzivne programe, s katerimi boste lahko do skoka v poletna oblačila odvrgli kar nekaj odvečnih kilogramov, preoblikovali postavo, napeli kožo, očitno  zmanjšali celulit in učinkovito zatrli njegov nastanek. Od vas je odvisno, koliko časa ste pripravljeni nameniti treningom, delu in razvajanju svojega telesa. Vsi trije programi, ki so vam od danes na voljo, so cenovno izjemno dostopni. Zdaj je odločitev na vas! Za vidne rezultate torej potrebujete le še trdno odločitev, dobro voljo in željo po odličnih rezultatih. Ste zraven?

AKCIJE IN UGODNOSTI