Naj se nova sezona Wellnessa SportClub začne!

08/25/2017

Kot vsako leto, smo tudi letošnje poletje izkoristili za obnovo Wellness centra SportClub. Ker bi radi, da se v naši savni počutite odlično, smo se obnove lotili ponovno celostno.

Tako smo samo za Vas obnovili lesene površine, v celoti prenovili vse lesene savne, jim povrnili prvotni sijaj in jih premazali z vonjem, ki Vas vsakič znova popelje v svet udobja in sprostitve. Prenove je bilo deležno tudi leseno pohištvo, kar boste opazili že takoj ob vstopu v naš center.

Za Vaše udobje smo po meri naredili še blazine za počivalnike, ki Vam bodo, zaradi svoje vrhunske izdelave, nudile še prijetnejši počitek po savnanju. Zaradi same ohranitve kvalitete in vzdrževanja higiene, Vas vljudno prosimo, da na blazinah vedno uporabljate brisače. Na to Vas bo redno opozarjalo tudi osebje.

Obnovili smo tudi električno in vodovodno napeljavo ter Spa bazen pripravili za ponovno uporabo. Saj veste, da je naš bazen eden najčistejših v Ljubljani, kajne?

V prihodnjih mesecih načrtujemo tudi prenovo Spa vrta, zato bo uporaba le-tega takrat začasno omejena. Že vnaprej Vas prosimo za razumevanje.

Za Vas bomo odprti že v ponedeljek, 28.08.2017 od 17h dalje in Vas na ta dan postregli tudi z welcome drinke-om! V prihodnje pa si boste lahko sami brezplačno postregli sveže pripravljene napitke iz Spa sodčka.

Vljudno vabljeni!

Ne spreglejte