Programi Aktivni senior

09/29/2017

Predstavljamo vam nova programa v ponudbi SportCluba: Program Aktivni senior in Program Aktivni senior plus.

Programa sta namenjena vsem, ki ste vstopili v TRETJE ŽIVLJENJSKO OBDOBJE, ter vašim znancem in sorodnikom, ki bi si poleg vsakodnevnih aktivnosti želeli še dodatne rekreacije pod nadzorom PROFESIONALNIH IN CERTIFICIRANIH TRENERJEV za trening in poškodbe.

Programa sta primerna za vse, ki se srečujete z bolečinami v križu in sklepih (kolena, komolci, kolki, zapestja), s težavami z osteoporozo, z ožiljem, s sladkorno boleznijo, s slabokrvnostjo, z nespečnostjo ali s težjim dihanjem že pri vsakodnevnih obremenitvah.

Program Aktivni senior

• 2x na teden vadba v prijetnih, čistih in svetlih vadbenih prostorih.

• Strokovna obravnava in treningi pod nadzorom SportClubovih profesionalnih in certificiranih trenerjev za trening in poškodbe.

• Druženje po treningu ob kavici in beljakovinskem napitku za močnejše kosti za 0,90€.

• Majica SportClub Senior.

Cena programa: 19,90€/mesec, letna članarina je BREZPLAČNA (redna cena 25 €)

Program Aktivni senior plus

• 2x na teden vadba v prijetnih, čistih in svetlih vadbenih prostorih.

• 1x na teden(ob četrtkih) plavanje v 12-metrskem bazenu v wellness centru (temperatura vode 34 stopinj Celzija).

• BREZPLAČEN posvet pri fizioterapevtu.

• Protibolečinska terapija z aktivacijo mišic.

• Majica SportClub Senior.

Cena programa: 45€/mesec, letna članarina je BREZPLAČNA (redna cena 25 €)

Vadba je na urniku ob torkih in četrtkih ob 9:00.

Vse, kar potrebujete, je dobra volja, športni copati in trenirka. Za tiste, ki se odločite za program Aktivni senior plus, pa še brisača in kopalke. Obvezna je predhodna prijava na naslovu info@sportclub.si.

Naj omenimo še, da je program v namene višje kakovosti izvedbe in boljšega nadzora omejen na 20 udeležencev, minimalno število udeležencev za izvedbo programa v skupinski obliki pa je 5.

Ne spreglejte

SPAR PLUS kartica ugodnosti