Le kako Demi Moore (55) in Jennifer Anniston (49) ohranjata svoj mladostni videz?

05/08/2018

Christiano Ronaldo jo ima kar doma. Kriokomoro namreč. Menda je njegova telesna pripravljenost po dveh triminutnih seansah na teden na zavidljivem nivoju. Motivacijski govornik Tony Robbins, ki v štirih dneh svojih seminarjev na nogah prebije tudi po 50 ur, si ritual v svoji privošči prav vsako jutro. NK Olimpija jo je nabavila za svoje nogometaše. In cela vrsta znanih imen in obrazov se poslužuje krioterapije: Kobe Bryant, LeBron James in celotno košarkarsko moštvo Dallas Mavericks za hitrejše okrevanje (tudi po poškodbah) in preprečevanje vnetja mišic (musklfibra!), enako naš alpski smučar Boštjan Kline, teniški igralec Blaž Rola in košarkar Sani Bečirović. Lindsay Lohan si je z njo lajšala bolečine po okužbi z virusom chikungunya. Demi Moore, Alicia Keys, Jennifer Aniston… tako skrbijo za pomlajevanje kože in višanje ravni endorfinov, hormonov sreče. Daniel Craig je terapijo med snemanjem bondiade Skyfall kombiniral z dvigovanjem uteži. V SportClubovo komoro pa prihajajo košarkar Domen Lorbek, legenda Peter Lovšin, svetovna popotnica Benka Pulko, igralec Jan Bučar, voditelj Peter Poles in celotna ekipa tekmovalcev The Biggest Loser Slovenija.

Če želite poskusiti pozitivne učinke krioterapije tudi vi, se lahko odločite za posebno ugoden prvi obisk za ceno 28€ ali poskusite kar aktualni paket 5 obiskov za ceno 160€, s katerim bodo vidni že prvi učinki!

Foto: IMDB

Ne spreglejte