TRX COMBO

Visokointenzivna vadba s trakovi, pri kateri krepimo mišice samo s pomočjo gravitacije in lastne teže. Vadba poskrbi za oblikovanje celotnega telesa na vsakem treningu, saj se z vsako vajo, ki jo izvajamo, krepijo mišice trupa. Primerna je za vse starostne skupine, tako za rekreativne kot profesionalne športnike, pa tudi za tiste, ki se rehabilitirajo po poškodbi. Njena prednost je, da s svojim telesom določamo, kako težka bo izvedba vsake vaje – s prilagajanjem položaja telesa dodajamo ali zmanjšujemo njeno zahtevnost.

SRE 19:00–20:00

PET 19:00–20:00

NED 19:00–20:00

KLARA MEDLE

Mednarodna inštruktorica za TRX, vaditeljica fitnesa pri FZS, z licenco za varno vadbo v nosečnosti (ZFS), vaditeljica plavanja in vaditeljica gimnastike je že od malih nog vpeta v različne športe, kot so tenis, samoobramba, fitnes in tek. Zanjo je šport način življenja in njena odlika pri delu s strankami sta mladostna energija in individualna obravnava. Pri tem vseskozi išče inovativne pristope glede samega načina treniranja in uporabe novih pripomočkov, med vadbo TRX pa se trudi kar se da najbolj motivirati vadeče in poleg tega ustvariti prijetno vzdušje.